در بیانیه بسیج اساتید هرمزگان مطرح شد: آرمان های انقلاب هچنان زنده و پویاست

سه شنبه 1398/11/22 - 00:15 hormozgan

در بیانیه بسیج اساتید هرمزگان مطرح شد: آرمان های انقلاب هچنان زنده و پویاست

امروز در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آرمان های انقلاب هچنان زنده و پویاست و ملت ایران همچنان شعار مرگ بر سلطه گر، مرگ بر تجاوزگری، مرگ بر دست درازی بر حقوق ملت ها و مرگ بر آمریکا که مصداق همه رذایل است را سر می دهند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان هرمزگان، بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان هرمزگان به مناسبت فرارسیدن یوم‌الله ۲۲ بهمن  بیانیه‌ای صادر کرد. متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«امسال سالگرد بیست و دوم بهمن مصادف با چهلم شهید عزیز ما هم هست، ایام چهلم شهید سلیمانی است و مردم انگیزه مضاعف دارند ... ان شاء الله ملت ما با همین حضورشان ضربه ی کوبنده ای بر سیاست های دشمن وارد خواهند کرد». مقام معظم رهبری

22 بهمن برگ زرینی در سیر تاریخی و تعالی اسلام و انقلاب است. ملت ایران به رهبری حضرت امام (ره) توانست رژیم شاهنشاهی پهلوی را ساقط و نابود کند، با عزم و اراده ملی و با ایمان در مسیر استقلال، آزادی و مردم سالاری دینی گام بردارد و تا این روز که چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی است آرمان های انقلاب هچنان زنده و پویاست و ملت ایران همچنان شعار مرگ بر سلطه گر، مرگ بر تجاوزگری، مرگ بر دست درازی بر حقوق ملت ها و مرگ بر آمریکا که مصداق همه رذایل است را سر می دهند.

تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی رژیم پهلوی مجری طرح های شیطان بزرگ و گاو شیرده آمریکای جنایتکار در منطقه ( نقشی که امروز حکومت سعودی باید بازی کند و آمریکا آن را به صورت علنی اعلام کرد) و با تمام وجود در خدمت آن ها بود، اما با پیروزی انقلاب بساط مستکبران عالم به هم ریخت و نظام جمهوری اسلامی دست آن ها را از منابع ملت ایران قطع نمود. نظام سیاسی برگرفته از دستورات الهی و احکام اسلام به رهبری حضرت امام (ره) در آن برهه از زمان که دنیا در سیطره دو قدرت شرق و غرب بود گفتمانی را مطرح کرد که منافع ابرقدرت های پوشالی را در دنیا دچار چالش و در ایران از بین برد. آمریکا که تا آن روز در همه امورات این کشور دخالت می کرد و تصمیم گیرنده بود با پیروزی انقلاب جایگاه و هم پیمان اصلی خود در منطقه را از دست داد. بنابراین شروع به مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران کرد و از همه روش ها برای براندازی این نظام مردمی استفاده کرد، اما ملت  شریف ایران به رهبری حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری با حضور فعال در تمامی صحنه های مورد نیاز انقلاب توطئه دشمنان را خنثی کرد.

علیرغم تمامی مشکلات و مسائل اقتصادی که امروز کشور با آن مواجه است و بخشی از آن به خاطر فشار و تحریم خارجی است، اگر واقع بینانه به تحولات در دنیا و ایران طی سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی بنگریم به خوبی افول آمریکا، سلطه گران و دست نشانده های آن ها را مشاهده خواهیم کرد و در مقابل سربلندی، عزت و پیشرفت در بسیاری از عرصه ها را برای ایران خواهیم دید.

مکتب امام (ره) شاگردانی را تربیت کرد که حاضر بودند از تمامی خواسته ها و داشته های مادی و دنیوی خود بگذرند، مانند کوه در برابر متجاوزان بایستند و جان خود را در این راه فدا کنند؛ که سرمایه های امروز ما مرهون ایستادگی و جانفشانی دیروز و امروز شهداست. ملت ایران به خوبی واقف است که امنیت، آزادی، پیشرفت و استقلال این کشور ثمره خون شهدا و رهنمودها و هدایت های امامین انقلاب اسلامی است و ثابت کرده است که همیشه سپاسگزار و در تمامی صحنه ها حاضر است. و امروز شاگرد مکتب امام، خود به فرموده مقام معظم رهبری سردار بزرگ و پرافتخار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی یک مکتب است. و این مکتب تمامی استراتژیهای آمریکا را در منطقه با شکست مواجه کرد و پوشالی بودن قدرت آنها را با انهدام پهباد فوق پیشرفته و حمله موشکی به پایگاه عین الاسد در عمل برای دنیا اثبات کرد. آمریکا، مستکبران و حاکمان دست نشانده آن ها بدانند به فرموده مقام معظم رهبری این فقط یک سیلی بود و تازه بی آبرویی جدی دولت آمریکا در منطقه و جهان شروع شده است و تا پایان خروج آن ها از منطقه ادامه خواهد داشت و آنها دیگر لحظه ای در این منطقه ایمن نخواهند بود.

در پایان ما اساتید بسیجی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان هرمزگان ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اعلام میداریم که برای نقش آفرینی فعال در خصوص حضور در دو آزمون مورد مطالبه و اشاره مقام معظم رهبری « راهپیمایی22 بهمن و انتخابات پیش رو» همراه با سایر اقشار جامعه آماده ایم و ازمسئولین و کسانی که تریبون در اختیار دارند خواستاریم به گونه ای حرف نزنند که دشمنان سوء استفاده و مردم نسبت به انتخابات دلسرد و محاسباتشان با مواضع غیر واقع آنها دچار اخلال گردد.

سازمان بسیج اساتید استان هرمزگان

 

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)