۱۳۹۹-۰۳-۱۲ ۰۰:۵۴
مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان هرمزگان: متن بیانیه گام دوم یک گنجینه غنی برای هویت آفرینی در سطح جوامع اسلامی بویژه جامعه اسلامی ایرانی است.
۱۳۹۹-۰۲-۰۸ ۱۱:۴۲
مسئول سرمایه انسانی بسیج اساتید هرمزگان: بحران کرونا ادعای مطرح، مبنی بر اینکه، آموزه های برآمده از تفکرات لیبرال دموکراسی می تواند پاسخگوی جهان بشری و کلید حل مسائل و مشکلات مبتلا به آن باشد را بی اعتبار و بی اعتماد کرد.
۱۳۹۹-۰۱-۲۲ ۱۷:۵۵
مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بندرلنگه: رزمايش همدلی در دانشگاه آزاد اسلامی بندرلنگه آغاز می شود.
۱۳۹۸-۱۲-۰۱ ۱۹:۲۶
بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بندر لنگه: برای تداوم عزت اسلام، انقلاب و ایران عزیز و امنیت کشور و احترام به خون شهداء، همه با هم در پای صندوق‌های رای حاضر می شویم.
۱۳۹۸-۱۱-۲۰ ۱۱:۴۵
حجت الاسلام و المسلمین دکتر عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان: یکی از مسائل جدی جامعه رعایت اخلاق سیاسی است، اگر به این مسأله توجه نشود ممکن است آینده دچار یک چالش جدی و مشکل اساسی بشویم.
۱۳۹۸-۱۱-۱۹ ۱۱:۴۷
دشمنان جمهوری اسلامی با استفاده از بستر فضای مجازی و انعکاس اخبار منفی و سیاه نمایی بر علیه جمهوری اسلامی به دنبال ایجاد ناامیدی در جوانان هستند.
۱۳۹۸-۰۸-۱۵ ۱۹:۴۹
جمهوري اسلامي ايران با انهدام پهباد فوق پيشرفته آمريكا و توقيف نفتكش انگليس قدرت مقابله با هر تهديدي را در بالاترين سطح در عمل اثبات كرد.
۱۳۹۸-۰۷-۰۷ ۱۰:۲۲
فرمانده سپاه امام سجاد هرمزگان: فرهنگ دفاع مقدس برگرفته از فرهنگ عاشورایی است. سرهنگ اباذر سالاری گفت: فرهنگ دفاع مقدس, فرهنگ ایستادگی و برگرفته از فرهنگ عاشورایی است.
۱۳۹۸-۰۳-۰۹ ۱۹:۱۲
راهپیمایی روز_قدس در دفاع ازمردم فلسطین امسال از هر سالی مهمتر است.
۱۳۹۸-۰۳-۰۹ ۱۲:۳۱
طرح موسوم به معامله قرن ،رژیم کودک کش اسراییل را از نابودی نجات نمی دهد.
۱۳۹۸-۰۳-۰۹ ۱۲:۱۴
موج اسلام خواهی و ظلم ستیزی و نفی استکبار عرصه را برای کافران و ملحدین جهان تنگ و صدای خرد شدن استخوان ستمگران و کاخ غاصبین به گوش می رسد
۱۳۹۷-۰۹-۱۰ ۱۱:۲۱
مدیر کل نظارت و بازرسی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با اشاره به فریضه امر به معروف و نهی از منکر در دین مبین اسلام گفت:«از طریق فرهنگ سازی مثبت و فرهنگ امید و تفکر مثبت می توان بر منکرات غلبه کرد و جامعه را به سمت و سوی سعادت رهنمون ساخت.»
۱۳۹۷-۰۹-۰۶ ۰۹:۴۱
مسئول سازمان بسیج اساتید استان هرمزگان اظهار داشت: بسیج اساتید بدور از مسایل سیاسی و جناحی برای رفع مشکلات و خدمت به مردم فعالیت می کند و در حال حاضر ماموریت خود را در قالب اندیشکده ها انجام می دهد.
۱۳۹۷-۰۸-۲۸ ۱۲:۵۸
مسئول كانون بسيج اساتيد دانشگاه پيام نور استان: بسيج مصداق آيه "واعتصموا بحبل الله جميعاً ولا تفرقوا..." است.