۱۳۹۹-۰۳-۱۳ ۱۷:۵۵
شناساندن اندیشه حضرت امام (ره) برای نسل های متأخر انقلاب بسیار ضروری است؛ این مهم باید در سیستم آموزشی کشور بویژه آموزش عالی به خوبی دنبال گردد.
تست ۹۸۰۷۰۳
۱۳۹۸-۰۷-۰۳ ۱۳:۳۵
تست ۹۸۰۷۰۳تست ۹۸۰۷۰۳تست ۹۸۰۷۰۳تست ۹۸۰۷۰۳
۱۳۹۸-۰۴-۲۵ ۰۹:۵۵
دکتر احسان کامرانی: هدفمند‌سازي يارانه‌ها باید در جهت افزايش توليد، اشتغال و بهره‌‌وري، كاهش مصرف انرژي و ارتقاء شاخص‌هاي عدالت اجتماعي باشد.
۱۳۹۸-۰۴-۲۲ ۱۸:۲۹
بی تردیدسنگر نماز جمعه فرصتي است براي انقلاب و اسلام و مطالبات بر حق مردم.
۱۳۹۷-۰۸-۱۵ ۱۲:۰۳
عضو هیات علمی دانشگاه هرمزگان با اشاره به تخریب زیست بوم آبزیان در حریم ۶۰متری ساحل بندرعباس گفت: طبق قانون فعالیت بخش خصوصی در حریم ساحل ممنوع است.
۱۳۹۷-۰۸-۱۲ ۱۸:۳۳
دولت آمريكا به عنوان بزرگترين منشاء و حامي تروريسم در بين ملت هاي جهان شناخته شده و فاقد اعتبار است.
۱۳۹۷-۰۷-۲۴ ۱۴:۱۴
دكتر كامراني بيان كرد : آن چه باعث برتري ايران نسبت به ابرقدرت ها شده، در واقع قدرت عظيم اسلام است .
۱۳۹۷-۰۷-۱۷ ۱۲:۴۴
آئین تودیع و معارفه فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بندرعباس برگزار شد.
۱۳۹۷-۰۷-۱۱ ۱۳:۲۳
مسجدمحوری و استفاده از ظرفیت استادان بسیجی در مساجد محلات که پایگاه اسلام و انقلاب است، از اولویتهای سازمان بسیج اساتید کشور است
۱۳۹۷-۰۷-۱۱ ۱۳:۲۰
راه‌اندازی اندیشکده‌های راهبردی باتوجه به ضرورتهای امروز کشور و نیازهای استانها بوده است
در نشست سیاسی راهبرد آمریکا در قبال ایران مطرح شد:
۱۳۹۷-۰۷-۱۱ ۱۱:۱۲
عضو هیأت علمی دانشگاه امام حسین(ع) گفت: آمریکایی‌ها به‌خوبی می‌دانند حضور فیزیکی و نرم ایران در منطقه سبب کاهش نقش آنها در منطقه شده و به طرق مختلف ابتکار عمل را در منطقه غرب آسیا از دست داده‌اند.
دبیر شورایعالی اندیشکده‌های بسیج اساتید
۱۳۹۷-۰۷-۱۱ ۱۰:۲۳
دکتر نورالله قیصری دبیر شورایعالی اندیشکده‌های بسیج اساتید در دیدار هیئت اعزامی سازمان بسیج اساتید کشور با نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان بر استفاده از روش‌های نوین کار اندیشکده ‌ها در دنیا تاکید کرد.
۱۳۹۷-۰۷-۱۱ ۱۰:۱۸
اعضای شورای مرکزی سازمان بسیج اساتید کشور باحضور در سپاه استان هرمزگان، پس از شرکت در نماز جماعت ظهر و عصر، با سردار ترابی فرمانده سپاه استان هرمزگان دیدار و گفتگو کردند.
۱۳۹۷-۰۷-۱۱ ۱۰:۱۴
دکتر همتی از راه‌اندازی اندیشکده‌های راهبردی استقبال کرد و اهداف آن را کاملاً منطبق با نیاز کشور دانست.
۱۳۹۷-۰۷-۰۴ ۱۱:۴۴
اين انتظار از اساتيد انقلابي و دغدغه مند وجود دارد و تكليف اساتيد بسيجي است كه با توجه به شرايط حساس انقلاب و اسلام آتش به اختيار در قالب انديشكده ها براي رفع مسائل ملي و بومي نقش آفريني كنند.

صفحات