۱۳۹۹-۰۳-۱۳ ۱۷:۵۵
شناساندن اندیشه حضرت امام (ره) برای نسل های متأخر انقلاب بسیار ضروری است؛ این مهم باید در سیستم آموزشی کشور بویژه آموزش عالی به خوبی دنبال گردد.
۱۳۹۹-۰۳-۱۱ ۲۳:۵۶
بیژنی: تخریب بقیع حاصل بازتولید تفکر تکفیر، ۶۰۰ سال پس از ابن تیمیه بود، حاصل خود مسلم پنداری عده‌ای کوته‌بین بود که هرکسی خارج از دایره اندیشه خود را محکوم به مرگ و نیستی می دانند.
۱۳۹۹-۰۳-۰۹ ۰۰:۰۴
اوج مهرورزی و عطوفت نسبت به هم نوع توسط مدافعان سلامت. انسان های خیرخواه و خدوم بندگان ویژه خدایند و مورد عنایت خاص او.
۱۳۹۹-۰۳-۰۱ ۱۴:۳۵
جریان مقاومت در امتداد موفقیت ها و راه شهدا، مصمم و آماده تراز قبل و تا نابودی اسرائیل و اخراج آمریکا و سایر مستکبران از منطقه، به مبارزه ادامه خواهند داد.
۱۳۹۹-۰۲-۲۲ ۱۳:۵۰
دکتر کامرانی مسئول بسیج اساتید استان هرمزگان: در شرایط فعلی و با وجود کمبودها و موانع، مسائل و کارها را پیش بردن و تحقق اهداف، بسیار ارزشمند است؛ و این با روحیه و مدیریت جهادی شدنی است.
۱۳۹۹-۰۲-۰۸ ۱۱:۴۲
مسئول سرمایه انسانی بسیج اساتید هرمزگان: بحران کرونا ادعای مطرح، مبنی بر اینکه، آموزه های برآمده از تفکرات لیبرال دموکراسی می تواند پاسخگوی جهان بشری و کلید حل مسائل و مشکلات مبتلا به آن باشد را بی اعتبار و بی اعتماد کرد.
۱۳۹۹-۰۲-۰۱ ۰۸:۴۲
مسئول بسيج اساتيد استان هرمزگان:«اعضای هیئت‌علمی به عنوان سفیران آگاهی‌بخش و پیام‌آوران واقعی جامعه باید با ارائه الگوهای مناسب تهدیدها را به فرصت مبدل سازند و در دوران کرونایی موجبات شکوفایی اقتصادی و ... در جامعه شوند.»
۱۳۹۹-۰۱-۲۴ ۱۱:۱۷
مسئول بسيج اساتيد استان هرمزگان: تشکیل هيأت انديشه ورز استادان بسیجی در راستای ایجاد آرامش در فضای مجازی و مقابله با جریانات ناامیدکننده در خصوص مبارزه با ویروس کرونا.
۱۳۹۸-۱۲-۰۱ ۲۰:۳۷
دکتر احسان کامرانی مسئول سازمان بسیج اساتید استان هرمزگان: کاندیدی را انتخاب کنیم که هم طراز با انقلاب اسلامی و مردم باشد.
۱۳۹۸-۰۷-۰۷ ۱۳:۰۸
دکتر احسان کامرانی مسئول سازمان بسیج اساتید استان هرمزگان:رویکرد سازمان بسیج اساتید ورود به مسائل جامعه برای احصائ راه حل برون رفت از مشکلات و فعال نمودن ظرفیت هاست.
تست ۹۸۰۷۰۳
۱۳۹۸-۰۷-۰۳ ۱۳:۳۵
تست ۹۸۰۷۰۳تست ۹۸۰۷۰۳تست ۹۸۰۷۰۳تست ۹۸۰۷۰۳
۱۳۹۸-۰۵-۰۷ ۱۱:۵۰
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان: ظرفیت بالای بسیج اساتید در استان می تواند دست مایه ارزشمندی در بسیاری از عرصه ها برای بنده باشد. عصاره آنچه در اندیشکده ها احصا می شود را جهت مطالبه در اختیار بنده قرار دهید تا مطالب ما فقط جنبه تبیین نظری نداشته باشد و وارد فاز اجرا و عملیات شویم.
۱۳۹۸-۰۴-۲۵ ۰۹:۵۵
دکتر احسان کامرانی: هدفمند‌سازي يارانه‌ها باید در جهت افزايش توليد، اشتغال و بهره‌‌وري، كاهش مصرف انرژي و ارتقاء شاخص‌هاي عدالت اجتماعي باشد.
۱۳۹۸-۰۴-۲۲ ۱۸:۲۹
بی تردیدسنگر نماز جمعه فرصتي است براي انقلاب و اسلام و مطالبات بر حق مردم.
۱۳۹۸-۰۴-۱۲ ۱۹:۰۶
دكتر كامراني: اگر توسعه یک پیوست زیست محیطی نداشته باشد اصلا نمی توان آن را توسعه متوازن و پایداری دانست. و خسارات جبران ناپذيري به همراه خواهد داشت.

صفحات