۱۳۹۸-۰۷-۰۷ ۱۳:۰۸
دکتر احسان کامرانی مسئول سازمان بسیج اساتید استان هرمزگان:رویکرد سازمان بسیج اساتید ورود به مسائل جامعه برای احصائ راه حل برون رفت از مشکلات و فعال نمودن ظرفیت هاست.
تست ۹۸۰۷۰۳
۱۳۹۸-۰۷-۰۳ ۱۳:۳۵
تست ۹۸۰۷۰۳تست ۹۸۰۷۰۳تست ۹۸۰۷۰۳تست ۹۸۰۷۰۳
۱۳۹۸-۰۵-۰۷ ۱۱:۵۰
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان: ظرفیت بالای بسیج اساتید در استان می تواند دست مایه ارزشمندی در بسیاری از عرصه ها برای بنده باشد. عصاره آنچه در اندیشکده ها احصا می شود را جهت مطالبه در اختیار بنده قرار دهید تا مطالب ما فقط جنبه تبیین نظری نداشته باشد و وارد فاز اجرا و عملیات شویم.
۱۳۹۸-۰۴-۲۵ ۰۹:۵۵
دکتر احسان کامرانی: هدفمند‌سازي يارانه‌ها باید در جهت افزايش توليد، اشتغال و بهره‌‌وري، كاهش مصرف انرژي و ارتقاء شاخص‌هاي عدالت اجتماعي باشد.
۱۳۹۸-۰۴-۲۲ ۱۸:۲۹
بی تردیدسنگر نماز جمعه فرصتي است براي انقلاب و اسلام و مطالبات بر حق مردم.
۱۳۹۸-۰۴-۱۲ ۱۹:۰۶
دكتر كامراني: اگر توسعه یک پیوست زیست محیطی نداشته باشد اصلا نمی توان آن را توسعه متوازن و پایداری دانست. و خسارات جبران ناپذيري به همراه خواهد داشت.
۱۳۹۸-۰۴-۰۶ ۲۲:۵۹
عدم ساماندهي و نظارت صحيح و لازم بر خوابگاه هاي خودگردان در سطح شهر از دلنگراني هاي با الويت بالا در حوزه دانشگاه است
۱۳۹۸-۰۳-۳۱ ۱۲:۱۹
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان:بسیج اساتید پیشگام سایر اقشار بسیج بوده، استادان میدان دار عرصه های فرهنگی و فرماندهان مقابله با جنگ تمام عیار دشمن در عرصه های فرهنگی و جنگ نرم می باشند
۱۳۹۸-۰۳-۰۹ ۱۹:۱۲
راهپیمایی روز_قدس در دفاع ازمردم فلسطین امسال از هر سالی مهمتر است.
۱۳۹۸-۰۳-۰۹ ۱۸:۲۵
بیان طرح معامله قرن اوج اشتباه محاسباتی نظام سلطه(آمریکای جنایتکار) است.
۱۳۹۸-۰۳-۰۹ ۱۲:۱۴
موج اسلام خواهی و ظلم ستیزی و نفی استکبار عرصه را برای کافران و ملحدین جهان تنگ و صدای خرد شدن استخوان ستمگران و کاخ غاصبین به گوش می رسد
۱۳۹۸-۰۱-۲۱ ۰۸:۴۲
تصميم دولت آمريكا در خصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بيانگر ناكامي ها و شكست هاي است كه در اين ٤٠ سال از سوي انقلاب و سپاه بر آنها عارض شده است.
۱۳۹۷-۱۱-۲۱ ۱۰:۲۷
دشمنان به خوبی نسبت به پیشرفتها و قدرت نظام اسلامی آگاه هستند اما در محاسبات خود نسبت به ملت ایران دچار اشتباه هستند.

صفحات

اخبار سازمان