پیام تسلیت بسیج اساتید هرمزگان در پی شهادت اولین شهیده مدافع سلامت استان

اوج مهرورزی و عطوفت نسبت به هم نوع توسط مدافعان سلامت. انسان های خیرخواه و خدوم بندگان ویژه خدایند و مورد عنایت خاص او.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان هرمزگان، سازمان بسیج اساتید هرمزگان در پی شهادت خانم "آرزو باهو" اولین شهیده مدافع سلامت در استان هرمزگان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا پیام تسلیت صادر نمود، که متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ يُرْ‌زَقُونَ ». (آل عمران،۱۶۹)

با شیوع ویروس ناشناخته کرونا اوج مهرورزی و عطوفت نسبت به هم نوع را در مدافعان سلامت شاهد بودیم و به عینه در خط مقدم بودن پزشکان و پرستاران و سایر کادر درمانی بیمارستان ها را در جنگ با این ویروس لمس کردیم. در کنار زیبایی های بسیاری که توسط مدافعان سلامت برای امید به زندگی بیماران رقم خورد، پرکشیدن و شهادت مدافعانی که خانواده را رها کرده، با دستان خالی و ایثار شجاعانه در میدان حاضر و با این ویروس جنگیدند؛ دلمان را به درد آورد.

امروز نیز اعلام خبر شهادت اولین شهیده راه سلامت استان هرمزگان خانم «آرزو باهو» موجب تأثر و تألم گردید. پرستار نمونه، اسوه و شاخصی که با رسیدن به درجه رفیع شهادت درخت کمال به بالنده ترین شکل در وجودش سر به فلک کشید و آسمانی شد.

ما اساتید بسیجی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان هرمزگان شهادت اولین شهیده مدافع سلامت استان خانم آرزو باهو را به خانواده، سایر بازماندگان، جامعه پزشکی و پرستاری کشور و استان تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن شهیده آرزوی علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت داریم.

سازمان بسیج اساتید استان هرمزگان

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.