سازمان بسیج اساتید استان هرمزگان برگزار می کند:نخستین رویداد استارت آپی انتخابات در ایران

جنبش استادی ایران در صیانت از مردم سالاری دینی و برای دستیابی به انتخابات چله دوم انقلاب اسلامی نخستین جنبش استارت آپی انتخاباتی در ایران را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، جنبش استادی ایران طی فراخوانی از دانشگاهیان و نخبگان سراسر کشور برای شرکت در نخستین رویداد استارت‌آپی انتخابات در ایران دعوت کرد.

 

بنابراین گزارش این رویدا در ایام گرامیداشت حماسه ۹ دی و با هدف صیانت از مردم سالاری دینی و برای دستیابی به انتخابات تراز چله دوم انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

جذب ایده های برترنخبگان درحوزه های زیر:

راه‌های مشارکت حداکثری ایرانیان در انتخابات؛ مراقبت از انتخابات به مثابه حق الناس؛ چگونگی انتخاب اصلح نماینده مطلوب و مجلس کارآمد؛ راه مهارت دخالت بیگانگان در انتخابات ملی؛ رو‌ش‌های نوین انتخابات اصلح در کلان شهرها؛ راه های مطمئن احراز صلاحیت نامزد‌های انتخاباتی؛ روش‌های مهار گردش پول‌های کثیف در انتخابات تمیز؛ راه گذار از قطبی سازی‌های کاذب، قومیت، فرقه‌گرایی؛ راه‌های تحکیم قانون و مهار رفتارهای فراقانونی در روندهای انتخاباتی؛ روش‌های دستیابی به شفافیت در هزینه تبلیغات انتخاباتی؛ فرصت‌سازی از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در پیش برندگی انتخابات سالم از موضوعات مطرح شده در فراخوان رقابت دانشگاهیان و نخبگان کشور در این رویداد استارت‌آپی است.

 

دانشگاهیان و نخبگان می‌توانند آثار خود را  ۷ تا ۲۰ دی ماه  به دبیرخانه بسیج اساتیداستان  با آدرس  hor.‎‎01@basijasatid    ارسال نمایند.

 

فرم ثبت نام:

‎/sites/default/files/2571472_236.docx

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.