بيانيه سازمان بسيج اساتيد استان هرمزگان به مناسبت ٩ دي

آن روزي كه ملت احساس كند دشمني اي متوجه اسلام و انقلاب است متحد و يكپارچه حول محور ولايت فقيه در ميدان نبرد حاضر است تا مشت محكم خود را بر دهان مستكبران و استعمار گران بكوبد.

به گزارش روابط عمومي سازمان بسيج اساتيد استان هرمزگان به مناسبت يوم الله نهم دي ماه سازمان بسيج اساتيد هرمزگان بيانيه اي صادر نمود كه متن آن به شرح ذيل است.

بسم الله الرحمن الرحيم
إِنَّ اللَّهَ يُدَافِعُ عَنِ الَّذِينَ آمَنُوا  ۗ إِنَّ اللَّهَ لَا يُحِبُّ كُلَّ خَوَّانٍ كَفُورٍ 
 قطعاً خداوند از کسانى که ایمان آورده اند دفاع مى کند، زیرا خدا هیچ خیانتکار ناسپاسى را دوست ندارد.(حج٣٨)

"فتنه‌ای به وجود آمد، کارهایی شد، تلاشهایی شد، آمریکا از فتنه‌گران دفاع کرد، انگلیس دفاع کرد، قدرتهای غربی دفاع  کردند، منافقین دفاع کردند، سلطنت‌طلب‌ها دفاع کردند؛ نتیجه چه شد؟ نتیجه این شد که در مقابل همه‌ی این اتّحاد و اتّفاق نامیمون، مردم عزیز ما، ملّت بزرگ ما در روز نهم دی، در روز بیست‌ودوّم بهمن، آن‌چنان عظمتی از خودشان نشان دادند که دنیا را خیره کرد". مقام معظم رهبري
حضور گسترده مردم در انتخابات رياست جمهوري سال ٨٨ تقريبا ٤٠ ميليون واجد شرايط كه سرمايه عظيمي براي نظام جمهوري اسلامي و ملت شريف ايران بود با بهانه ي واهي و دروغي تقلب در انتخابات توسط برخي كانديدا دچار خدشه شد و كشور را ٨ ماه درگير آشوب فتنه گران كرد. ساده لوحي برخي خواص در اشراف نسبت دست هاي پليد دشمنان در اين فتنه و عدم موضع گيري به موقع آن ها باعث خسارات بسياري به نظام و مردم شد تا اينكه با رهنمودها و روشنگري هاي مقام معظم رهبري در حوادث پس از انتخابات؛ خباثت ها و عناد استكبار جهاني آمريكاي جنايتكار و ساير همدستان آن ها براي ملت ايران آشكار گرديد. ملت بزرگ ايران با هوشياري تمام در نهم ديماه سال ٨٨ به صحنه آمد؛ حجم عظيم و گسترده امواج امت اسلامي نفس فتنه گران را بريد، آن ها را سركوب، چشم نفاق را كور و اين پيام را به دنيا مخابره كرد كه اگر تمام دنيا با هم همراه شوند و بخواهند در مقابل دين، مقدسات و آرمان هاي انقلاب اسلامي ايران و ملت قهرمان قرار گيرند نخواهند توانست كوچك ترين خدشه اي بر عزم و اراده ملت نسبت به دين و ولايت فقيه وارد كنند و اين ملت تا آخرين نفس پاي آرمان هاي امام راحل (ره)، انقلاب و مقام معظم رهبري خواهد ايستاد.
ملت با بصيرت ايران اين مهم را به خوبي مي داند كه همراهي امت با امام از چنان اقتدار و ظرفيتي برخوردار است كه به راحتي مي تواند تمامي توطئه و فتنه ها را خنثي كند و به سرعت به سمت قله حركت كند.
امسال در حالي دهمين سالروز اين حماسه بزرگ را گرامي ميداريم كه ملت به خوبي اثبات كرد(در حوادث دي ماه ٩٦ و آبان ٩٨) نسبت به توطئه و ترفندهاي دشمنان هوشيار است، و در صورت نياز با زمان شناسي و دشمن شناسي با تمام وجود در صحنه آماده است.
دشمنان و مخالفان انقلاب اسلامي بدانند نسبت به شناخت از ملت ايران دچار اشتباه محاسباتي هستند و تحليل درستي از ملت ايران ندارند؛ ملت ايران ملتي بيدار است، ملتي هوشيار است و آن روزي كه احساس كند دشمني اي متوجه اسلام و انقلاب است متحد و يكپارچه حول محور ولايت فقيه در ميدان نبرد حاضر است تا مشت محكم خود را بر دهان مستكبران  و استعمار گران بكوبد.
در پايان ما اساتيد بسيجي دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي استان هرمزگان ضمن گراميداشت حماسه ماندگار ٩ دي و محكوم كردن فتنه گران و سران آن ها از ملت انقلابي و با بصيرت ايران به خاطر مجاهدت ها، پيروي از ولايت فقيه، دشمن شناسي و زمان شناسي تقدير و تشكر ميكنيم و با حضور خود در مراسم گراميداشت نهم ديماه اعلام ميداريم تا آخرين قطره خون خود پاي نظام اسلامي و ولايت فقيه خواهيم ايستاد. 

سازمان بسيج اساتيد استان هرمزگان

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.