بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور هرمزگان به مناسبت روز قدس

موج اسلام خواهی و ظلم ستیزی و نفی استکبار عرصه را برای کافران و ملحدین جهان تنگ و صدای خرد شدن استخوان ستمگران و کاخ غاصبین به گوش می رسد

"بسم الله الرحمن الرحیم. بسم الله القاصم الجبارین، یا علی ابن ابی طالب"

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان هرمزگان ، کانون بسیج اساتيد دانشگاه پيام نور این استان به مناسبت فرا رسیدن سالروز قدس و حضور حماسی مردم قهرمان ایران اسلامی بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

فرا رسیدن سالروز قدس که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برگزار می شود، پویش عظیم مردمی در نفی استکبار و نظام سلطه و محکومیت رژیم کودک کشی است که به راحتی حاکمیت ملی مردم مظلوم فلسطین را غصب و بیش از نیم قرن بر سرزمین های مستضعفان استیلا یافته اند.

سالروز قدس نماد تظلم خواهی مردم مظلومیست که از خانه و کاشانه خود آواره شده و از سوی رژیم غاصب و منحوس صهیونیست با كوچكترين بهانه اي به خاک و خون کشیده می شوند و تاسف عمیق آنکه سازمان دروغین حقوق بشر نه تنها دیده بان ظلم و بی عدالتی اند بلکه به امر اربابان صهیونیستی و آمریکایی خود دم فرو بسته و امیال استراتژیک خون خواران را به نظاره می نشینند.

وجدان های بیدار دنیا واقفند:

انقلاب اسلامی از زمان بروز و ظهور خود در منطقه به مدد تفکرات استراتژیک بنیان گذار فقید انقلاب حضرت امام راحل عظیم الشان و در حال حاضر خلف صالح آن عزیز سفر کرده حضرت امام خامنه ای  (مدظله العالی) تمامی معادلات مذبوحانه جبهه کفر، استکبار و نفاق را به چالش مبدل کرده و حال آنکه سربازان و بسیجیان تربیت یافته آن بزرگان هرگونه تفکر توسعه طلبانه و خباثت آمیز تروریست های صهیونیستی و آمریکایی را به یاس مبدل خواهند کرد.

انقلاب اسلامی به عنوان قطب قدرتمند فرهنگی، دینی و ایدئولوژیک در جهان نه تنها مانع جدی در برابر تجاوزگری های رژیم غاصب صهیونیست می باشد بلکه با روح ایمان استقامت و با برخوداری از بسیجیان غیور مکتب ولایت مانع از پیاده شدن برنامه های سلطه طلبانه و بهره گیری از منابع کشورهای مسلمان خواهد شد.

مردم مسلمان و مظلوم فلسطین و اقصی نقاط جهان بدانند:

موج اسلام خواهی و ظلم ستیزی و نفی استکبار عرصه را برای کافران و ملحدین جهان تنگ و صدای خرد شدن استخوان ستمگران و کاخ غاصبین به گوش می رسد و دیر نیست که پیام ولی امر مسلمین جهان در سراسر گیتی محقق و طنین انداز شود که صهیونیست  به زباله دان تاریخ گسیل شدٰ. بسیج اساتيد دانشگاه پيام نور هرمزگان ضمن دعوت مردم غیور، شریف و موقعیت شناس ایران اسلامی به راهپیمایی روز جمعه اطمینان دارد ان‌شاالله با حضور حماسی خود شکوهی دیگر از نفی استبداد و ستم را در جهان  و همايش وحدت مسلمين رابه نمایش خواهند گذاشت.

دیری نمی پاید تا همه ی جهان اسلام شکست و نابودی استکبار جهانی را به نظاره بنشینند و فتح و نصر مسلمین بر جبهه کفر را نظاره كنند.

ان وعد الله حق

كانون بسيج اساتيد دانشگاه پيام نور هرمزگان

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.