مسوول سازمان بسيج اساتيد استان هرمزگان: انتشار دستاوردهای علمی پژوهشی انقلاب سرلوحه متولیان فرهنگی باشد

رییس بسیج اساتید هرمزگان گفت: ارايه و انتشار دستاوردهاي علمی پژوهشی انقلاب اسلامی و تلاش ها و مجاهدت هاي قبل از انقلاب مي بايست سرلوحه كار متولیان فرهنگی قرارگیرد.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان؛ دکتر احسان  كامراني صبح امروز به همراه تعدادی از اعضا شواری مرکزی در ديدار با حجت الاسلام والمسلمين متين یکی از مبارزین علیه رژیم طاغوت واز انقلابیون پیشکسوت استان، و رئیس دفتر بازرسی و نظارت بر انتخابات شورای نگهبان استان هرمزگان به تشريح برنامه هاو دستاوردهای بسيج اساتيد در استانه چهل سالگی انقلاب پرداخت.
وي به فعال نمودن انديشكده های تخصصی و راهبردی در استان و برگزاري نشست هاي تخصصي علمي و افتتاح دفاتر بسيج اساتيد در دانشگاه هاي مختلف استان در سال ٩٧ اشاره نمود.
وی اظهارداشت: هدف سازمان بسيج اساتيد معرفي ظرفيت هاي  علمی وپژوهشی کم نظیر استان و متناسب با ان ظرفیت اعضاي علمي بسيج اساتيد و استفاده از آن درجهت ارايه راهكار براي حل معضلات استان و كشور مي باشد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمين متين ضمن تشكر از حضور و فعاليت هاي بسيج اساتيد به چهلمين سالگرد انقلاب اسلامي و تببين جايگاه انقلاب اشاره نمود.
وی تاکید کرد: بایستی همه در جهت حل مشکلات و امرار معاش مردم تلاش کنیم اما از ناامیدی ، سیاه نمایی و بزرگنمایی مشکلات در مقایسه با دستاوردهای بزرگ انقلاب پرهیز شود
وي آغاز فعاليت هاي انقلابي را در استان هرمزگان را سال ۱۳۴۵علام نمودو بیان کرد: اگر استان هرمزگان از اولین استانهای انقلابی نمی باشد اما جزو دومین استانهای کشور می باشد .
وی به نقش روحانیت، غلامعباس زائری و مرحوم نحوی ، مرحوم مظفری ، مرحوم عباسی و شهید معتضد کیوان ،شهید حسن ذاکری  وشهید علی رضایی سردره در نشر و بسط انقلاب در استان پرداخت.
متین، نهاد بسيج اساتيد را يكي از نهادهاي تاثير گذار در استان دانسته و به انجام كار انقلابي و ايجاد روحيه و انتقال اميد به جامعه را ضروري خواند و تاکید کرد: شورای نگهبان مانند ادوار گذشته و فارغ از مسائل حاشیه ای و حاشیه سازان به وظیفه قانونی و شرعی خود در نظارت بر انتخابات  ‌پیش رو ورود خواهد نمود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.