عنوان سایت
سه شنبه 29اسفند 1396
مشاهده خبر
دیدار مسئول سازمان بسیج اساتید استان و اعضای شورای کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور ایوان با امام جمعه شهرستان
تاریخ خبر :1396/07/18 22:27:37


صبح امروز سه شنبه 18 مهر ماه 1396 مسئول و کارکنان سازمان بسیج اساتید استان ایلام و اساتید عضو شورای کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور شهرستان ایوان میهمان امام جمعه آن شهرستان بودند.

در این نشست ابتدا دکتر محمد ملکی رییس بسیج اساتید استان ضمن قدردانی از زحمات حجت الاسلام و المسلمین دکتر حیدری امام جمعه شهرستان ایوان و همچنین تشریح ظرفیتهای موجود در سازمان بسیج اساتید استان ایلام، گزارشی از فعالیتهای بسیج اساتید در این شهرستان ارائه نمودند.

سپس دکتر همت اله بسطامی رییس دانشگاه پیام نور و رییس کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور شهرستان ایوان نیز در سخنان خود ضمن قدردانی از حسن نظر حجت الاسلام و المسلمین دکتر حیدری نسبت به جامعه دانشگاهی، ابراز امیدواری کردند که در آینده از وجود ایشان در برنامه های بسیج اساتید شهرستان بیش از پیش بهره مند شوند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین دکتر حیدری ضمن خوشامدگویی و ابراز خشنودی از برگزاری این نشست، به تحلیل بخشی از خواسته های مقام معظم رهبری از اساتید دانشگاه پرداختند و ابراز امیدواری کردند که با کمک مجموعه بسیج اساتید بتوان بیش از پیش در راه عمل به خواسته های مقام معظم رهبری از اساتید دانشگاه و جامعه دانشگاهی که نتیجه آن پرورش نسلی شایسته از نظر علمی و دینی که بتوان آینده انقلاب را به دست آنها سپرد، گام برداشت.گروه خبر: اخبار سازمان

تعداد بازديدها: 133