عنوان سایت
سه شنبه 29اسفند 1396
مشاهده خبر
با حضور حجت‌الاسلام محمدیان
«حجت‌الاسلام رستمی» به‌عنوان معاون فرهنگی و سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها معارفه شد
تاریخ خبر :1396/07/17 09:40:03


به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، مراسم معارفه حجت الاسلام رستمی به عنوان معاون جدید فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با حضور حجت‌الاسلام محمدیان رئیس نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، مدیریت‌ها و رؤسای ادارات این معاونت برگزار شد.

گفتنی است، قبل از این مراسم هم مراسم هم مجتبی ابراهیمی به عنوان معاون جدید اداری و طرح و برنامه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها توسط حجت‌الاسلام محمدیان معارفه شد.

لازم به ذکر است حجت‌الاسلام قریشی معاون پیشین سیاسی و فرهنگی نهاد رهبری در دانشگاه اخیرا به عنوان معاون آموزشی و پژوهشی این نهاد منصوب شد.

براساس این گزارش، محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این مراسم با اشاره به تغییرات ایجاد شده در معاونت‌های نهاد، افزود: برای اینکه فضای تازه‌ای در نهاد ایجاد شود و نیز چرخش نیروها و ابتکار و خلاقیت جدید در بدنه نهاد شکل گیرد، این تغییرات انجام شده است.

وی افزود: این معاونت بیشترین بروز و ظهور را در دانشگاه‌ها و به خصوص در ارتباط با دانشجویان دارد و از این حیث بسیار پر اهمیت است.

حجت‌الاسلام محمدیان ادامه داد: آقای قریشی در این چند سال با تمام توان و با نشاط و اخلاص و با روحیه جهادی کار را پیگیری کرد که بسیاری از فعالیت‌های نهاد در حوزه فرهنگی و سیاسی بر عهده وی بود.

وی افزود: نیروهایی را که حجت‌الاسلام قریشی در معاونت فرهنگی سیاسی دعوت به کار کرد از فعالان و تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های کشور بود که این از نقاط قوت آقای قریشی محسوب می‌شود.

حجت‌الاسلام محمدیان در خصوص معاون جدید فرهنگی و سیاسی نیز گفت: حجت‌الاسلام رستمی از بهترین مسئولان دفاتر نهاد در دانشگاه‌ها است که در اتاق فکری که در نهاد تشکیل می‌شد حضور داشت و شناسایی شد که نیروی بسیار ارزشمندی است.

گفتنی است در این جلسه توجه به طرح راهبری نهاد و تولید محتواهای مناسب برای فعالیت های فرهنگی سیاسی دفاتر نهاد از جمله توصیه های رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها به مسئول جدید معاون فرهنگی سیاسی نهاد بود.

همچنین در این مراسم از زحمات و خدمات حجت الاسلام قریشی در چند سال حضور وی در این معاونت تقدیر و تشکر به عمل آمد.گروه خبر: اخبار دانشگاهها

تعداد بازديدها: 242