دكتر كامراني: ماموريت امروز بسيج اساتيد ارائه راهكار و كمك به حل مسائل و مشكلات كشور با محوريت انديشكده هاي مساله محور با استفاد از توان داخلي و ظرفيت هاي بومي و محلي است.

دوشنبه 1397/08/28 - 12:58 hormozgan

دكتر كامراني: ماموريت امروز بسيج اساتيد ارائه راهكار و كمك به حل مسائل و مشكلات كشور با محوريت انديشكده هاي مساله محور با استفاد از توان داخلي و ظرفيت هاي بومي و محلي است.

مسئول كانون بسيج اساتيد دانشگاه پيام نور استان: بسيج مصداق آيه "واعتصموا بحبل الله جميعاً ولا تفرقوا..." است.

ديدار مسئول و برخي از مديران سازمان بسيج اساتيد استان هرمزگان با رياست و اعضاي هيأت علمي دانشگاه پيام نور بندر خمير.

دكتر كامراني با تبريك هفته بسيج و اشاره به رشادت و از خودگذشتگي بسيجيان در جنگ سخت و ٨ سال دفاع مقدس به ماموريت و فداكاريهاي بسيجان در عرصه هاي ديگر از قبيل محروميت زدايي و خدمات رساني در ابعاد مختلف و عرصه هاي علمي و فرهنگي بيان داشتند: ماموريت امروز بسيج اساتيد ارائه راهكار و كمك به حل مسائل و مشكلات كشور با محوريت انديشكده هاي مساله محور با استفاد از توان داخلي و ظرفيت هاي بومي و محلي است.

ايشان در ادامه ضمن اشاره به اينكه در آستانه هفته بسيج و ميلاد پيامبر اكرم (ص) قرار داريم به بيان شخصيت و ويژگيهاي خاتم پيامبران پرداخت و بيان داشتند: با توجه به آيه "لقد كان لكم في رسول الله أُسوه حسنهٌ..." اساتيد بسيجي بايد درباره ويژگي ها و صفات پيامبر اسلام (ص) مطالعه و ايشان را أُسوه و الگوي خود قرار دهند و ويژگيهاي پيامبر را براي دانشجويان بازگو كنند.

در ادامه جلسه دكتر زاهري مسئول كانون بسيج اساتيد دانشگاه پيام نور استان و رياست دانشگاه پيام نور بندر خمير ضمن خيرمقدم به مسئول سازمان بسيج اساتيد استان هرمزگان بابت حضور در دانشگاه پيام نور خمير بيان داشتند: افتخار ميكنم كه به عنوان بسيجي در فضاي علمي و دانشگاه فعاليت دارم. بسيج يك مجموعه همدل، شفاف و فعال در عرصه هاي مورد نياز انقلاب، كشور و اسلام است كه بدون هيچ چشم داشتي آماده انجام مأموريت و اداي تكليف است. بسيج مصداق آيه "واعتصموا بحبل الله جميعاً ولا تفرقوا..." است.

دكتر زاهري عضو هيأت علمي دانشگاه پيام نور استان ضمن تبريك هفته بسيج به بيان برنامه هاي اين كانون در هفته بسيج پرداختند.

ايشان افزودند: در راستاي پيشبرد اهداف انديشكده آسيب هاي اجتماعي و فرهنگي جلسات متعددي با دستگاه ها و ادارات برگزار شده كه آخرين جلسه با فرهنگي ورزشي شهرداري بود. و اخيراً با توجه به عدم وجود مركز مشاوره در بندر خمير تفاهم نامه اي با بهزيستي شهرستان جهت حضور مشاور در اين شهرستان داشته ايم.

در پايان جلسه جناب سرهنگ سديد پناه ضمن تبريك هقته بسيج از زحمات و تلاش اساتيد بسيجي دانشگاه پيام نور خميرتشكر و قدرداني نمودند.

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)