نشست اعضای شورای مرکزی بسیج اساتید کشور با مسئولان و اعضای اندیشکده‌های راهبردی استان هرمزگان

چهارشنبه 1397/07/11 - 13:20 hormozgan

نشست اعضای شورای مرکزی بسیج اساتید کشور با مسئولان و اعضای اندیشکده‌های راهبردی استان هرمزگان

راه‌اندازی اندیشکده‌های راهبردی باتوجه به ضرورتهای امروز کشور و نیازهای استانها بوده است

در ابتدای این نشست که باحضور اعضای شورای مرکزی بسیج اساتید استان، دکتر خیری رییس دانشگاه پیام نور استان، حجت‌الاسلام دکتر عبادی‌زاده مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه هرمزگان و مسئولان و اعضای اندیشکده‌های راهبردی این استان برگزار شد، مسئولان اندیشکده‌ها گزارشی از روند راه‌اندازی اندیشکده و کارگروههای مربوطه و برگزاری جلسات این اندیشکده‌ها و مشکلات و موانع پیش‌روی آن ارائه کردند.

 در ادامه دکتر جلال‌زاده و دکتر قیصری در مقام پاسخ به شبهات و پرسشهای حضار، توضیحاتی را ارائه کردند.

 دکتر جلال‌زاده دبیر شورای راهبردی سازمان بسیج اساتید کشور در پایان ضمن تاکید بر لزوم بازخوانی سیاستها و ماموریتها در هر سازمانی، گفت: راه‌اندازی اندیشکده‌های راهبردی باتوجه به ضرورتهای امروز کشور و نیازهای استانها بوده است و ازآنجاکه قاطبه نخبگان و دانشگاهیانی که با آنها مواجه بوده‌ایم بر لزوم این امر صحه گذاشته‌اند و تاکیدات مقام معظم رهبری بر لزوم ورود دانشگاهها به چالشها و مشکلات کشور نیز باعث قوت قلب ما در طی این مسیر بوده و هست، امیدواریم با همت شما در آینده‌ای نزدیک شاهد برکات این طرح باشیم.

دبیر شورایعالی اندیشکده‌ها نیز ضمن برشمردن ظرفیتهای استان هرمزگان برای راه‌اندازی اندیشکده‌های دریاپایه گفت: تخصیص بخشی از بودجه اندیشکده‌ها در تمامی استانها انجام شده است و برای پایدارسازی اندیشکده‌ها در بخش بودجه نیز برنامه‌ریزی شده است.

 وی همچنین با ارائه توضیحاتی درباره نحوه توزیع منابع مالی اندیشکده‌ها، خواستار ارائه گزارش برآورد وضعیت توسط اندیشکده‌ها شد.

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)