بيانيه سازمان بسيج اساتيد استان هرمزگان به مناسبت يوم الله نهم ديماه

دوشنبه 1397/10/10 - 08:12 hormozgan

بيانيه سازمان بسيج اساتيد استان هرمزگان به مناسبت يوم الله نهم ديماه

يُرِيدُونَ لِيُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَ اللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَ لَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ .
مى خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنند و حال آنکه خدا -گر چه کافران را ناخوش افتد- نور خود را کامل خواهد گردانید.
سوره صف آیه ٨

بسم الله الرحمن الرحيم
يُرِيدُونَ لِيُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَ اللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَ لَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ  .
مى خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنند و حال آنکه خدا -گر چه کافران را ناخوش افتد- نور خود را کامل خواهد گردانید.
سوره صف آیه ٨
اين حركت عظيم منسجم مردمي در مقابل توطئه دشمن، با اين نظم، با اين بصيرت، با اين شور، با اين انگيزه در هيچ جاي دنيا نيست، و اين چهل سال است ادامه دارد ... در آن حادثه بي نظير(٩دي)، هيچ كس دست اندر كار نبود و قدرت فكري كه شاكله ي اصلي نظام اسلامي است، مردم را به خيابان كشاند و آن حادثه بي نظير پديد آمد. مقام معظم رهبري
در تاريخ ملت ها روزهايي هستند كه قابليت ماندگاري در تاريخ را دارند هم از نظر حجم تأثيرگذاري بر تحولات و هم از نظر كيفيت و حجم افراد خالق آن حادثه؛ اراده و مجاهدت انسان ها آن روز را نسبت به ساير روزها برجسته و آنرا مانند پرچمي جهت راهنمايي ديگران ميدرخشاند.
در تاريخ انقلاب اسلامي يوم الله هايي با عنايت الهي و بصيرت مردم رقم خورد كه امروز سرلوحه و الگويي شده براي مظلومان جهت استحقاق حقشان از ظالمان و مستكبران عالم؛ مانند ٢٢بهمن، ١٣آبان، دفاع مقدس و يكي از اين روزهاي طلايي كه ماندگار شد يوم الله نهم ديماه است كه از نظر حضور مردمي ياد آور حضور پرشور آحاد مردم در  اوایل انقلاب بود. بصيرت مردم در حادثه ٩ دي تمام توطئه هاي دشمن را برملا ساخت و دودمان فتنه را در هم پيچيد. ملت در اين قضيه پيروز شد.
در يك تقسيم بندي كلي ٢٢ بهمن روز اخراج استبداد از كشور، روز ١٣ آبان اخراج استعمار و به جرأت مي توان گفت روز ٩ دي روز برملا شدن خط و جريان نفاق بود كه در خرداد ٨٨ به ميدان آمد و شیريني حضور گسترده ملت در پاي صندوق هاي رأي را به كام آن ها تلخ كرد.
به خيال خام خود آمده بودنند كه كار انقلاب و نظام را يكسره كنند و تمام توان خود در داخل و خارج را بكار گرفتند، فتنه بزرگي به راه انداختند اما بار ديگر مردم به عنوان صاحبان اصلي انقلاب اسلامي به ميدان آمدند تا منافقان و حاميان آنها به خصوص آمريكاي جنايتكار حاصل سالها مجاهدت، فداكاريها و ايثار بهترين فرزندانشان را به يغما نبرند.
مردم بيدار، با بصيرت، زمان شناس،  با اراده هايشان جرأت سران استكبار را گرفته اند، آنها مي ترسند كه به ملت ايران حمله كنند. مستكبران و استعمار گران عالم تمام توان و رسانه هاي خود را فعال و به كار گرفته اند تا صداي ملت ايران به گوش ملت هاي مظلوم جهان نرسد زيرا به خوبي تأثير بيداري و بصيرت يك ملت را در ايستادگي مقابل ظالم ميفهمند.
در فتنه ٨٨دشمنان و فتنه گران فضاي كشور را به گونه اي غبارآلود كردند كه بسياري از خواص در تشخيص و ايفاي نقش صحيح و به موقع ماندند و برخي نيز رفوزه شدند اما دست قدرت الهي و بصيرت ملت، حضور در لحظه مناسب و مورد نياز كار فتنه گران و حاميانشان را در هم كوبيد و ملت مثل هميشه پيروز شد.
انقلاب ريشه دشمن را از منظر سياسي در كشور قطع نمود. دشمن از همان اول انقلاب نقشه ها و دسيسه هاي زيادي براي براندازي اين نظام اسلامي طراحي نمود كه در همه موارد شكست خورد، اما همچنان به دنبال دشمني و فتنه هاي جديد است ملت بايد بازهم مانند سابق بيدار و بصير باشند و با هوشياري و ولايت مداري تمامي برنامه هاي آنها را خنثي سازند.
و اما فتنه گران و حاميان آنها اين نكته را آويزه گوششان كنند كه در صورت نياز ملت فهيم ايران نهم دي را تكرار خواهد نمود.
ما اساتيد بسيجي دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي استان هرمزگان ضمن محكوم نمودن مجدد فتنه ٨٨ و آشوب هاي ديماه سال گذشته، فردا در اجتماع بزرگ ٩ دي شركت نموده  و اعلام ميداريم با تمام توان پشتیبان رهبر فرزانه وبصیر خود بوده و تا آخرين قطره خون پاي آرمان هاي انقلاب اسلامي ایستاده ایم.
سازمان بسيج اساتيداستان هرمزگان

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)