بیانیه بسیج اساتید دانشگاه تبریز به مناسبت روز بسیج اساتید؛
بسيج اساتيد بر اين اعتقاد است دانشگاه از صحنه‌های اصلی تقابل و درگيري در مواجهه نرم با جبهه وسیع و در عین حال پوشالی دشمن و مبارزه با دسیسه های استکبار جهانی و ایادی داخلی آن است، چرا كه آينده فكری، انسانی، هويتی، فرهنگی، علمي و اقتصادي كشور در اين محيط شكل مي‌گيرد.
به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران؛
آیین ملی بزرگداشت استاد تراز انقلاب اسلامی به همت بسیج اساتید استان قم برگزار می‌گردد.
گرامیداشت روز بسیج اساتید در چهارمحال و بختیاری
همزمان با گرامیداشت روز بسیج اساتید و شهادت دکتر مصطفی چمران نشست هیئت اندیشه‌ورزی با موضوع بررسی شخصیت شهید چمران در چهارمحال و بختیاری برگزار گردید.
رئیس بسیج اساتید استان اصفهان خبر داد؛
مسئول بسیج استادان اصفهان گفت: چهار هزار نفر از اعضای هیات علمی و استادان دانشگاه‌ها و مراکز علمی این استان عضو بسیج هستند.
محمد باقری:
مسئول سازمان بسیج اساتید استان اصفهان با بیان اینکه تاسیس اندیشکده‌های علمی-راهبردی محور سوم فعالیت‌های این سازمان است، گفت: در سطح استان بیش از ۹۰ کانون و دفتر فعالیت می‌کنند و ۵ اندیشکده فعال داریم.
توسط دکتر محمد حاجی زاد اعلام شد
به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و همین‌طور روز بسیج اساتید، نام کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا به نام این شهید والا مقام مزین گردید.
در آستانه سالروز شهادت دکتر چمران برگزار شد؛
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان، گفت: بسیج همواره میدان دار همه عرصه‌ها بوده است.
سردار سلامی:
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آئین ملی بزرگداشت استاد تراز انقلاب اسلامی با یادآوری حماسه آفرینی‌های دکتر چمران گفت؛ هیچ چیز جز خود شهید چمران و اندیشه‌های کهنگی‌ناپذیر و افق‌های بلند تفکر او قادر نیست در مرتبه انسانی از شکوه این شخصیت تقدیر کند.
در دانشگاه امیرکبیر:
در همایش ملی بسیج اساتید ناو هواپیمابر «آبراهام لینکلن» در قالب آهن قراضه در دانشگاه امیرکبیر رونمایی شد.
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور:
دکتر مجتبی زارعی رئیس سازمان بسیج اساتید گفت: شکستِ پارادایم روشنفکری- تکنوکراسیِ لیبرال، جنبش استادی بسیج را در دانشگاه‌ها پیشتاز کرده است.
توسط دکتر محمد حاجی زاد اعلام شد
به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و همینطور روز بسیج اساتید، نام کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا به نام این شهید والا مقام مزین گردید.
سردار سلامی در آئین ملی بزرگداشت استاد تراز انقلاب اسلامی:
سردار سلامی در همایش روز بسیج اساتید در دانشگاه امیرکبیر ضمن تقدیر از شرافت و بزرگی و عظمت و آگاهی و ایمان مردم در دفع سیاست‌های دشمن گفت؛ حقیقت آنست که امروز دشمن قدرت منطق را نمی‌فهمد، منطق قدرت را می‌شناسد، باید پیام شما با پشتوانه قدرت ساخته شود چرا که دیپلماسی بدون مفهوم قدرت پذیرفته شده نیست، باید دشمن را در کنج گرفتار کنیم و قدرت اعمال فشار متقابل را داشته باشیم.
در آیین تجلیل از استاد تراز انقلاب اسلامی
در بررسی های انجام شده ابتدا تعداد ۱۷ نفر از اساتید دانشگاه های استان توسط کمیته های دانشگاهی شناسایی و به کمیته استان معرفی گردیدند. اساتید منتخب در جلسه کمیته استانی مورد ارزیابی قرار گرفتند که در نهایت ۵ نفر از اساتید که بیشترین امتیاز را کسب کردند به تهران معرفی شدند.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آئین ملی بزرگداشت استاد تراز انقلاب اسلامی با یادآوری حماسه آفرینی‌های دکتر چمران گفت؛ هیچ چیز جز خود شهید چمران و اندیشه‌های کهنگی‌ناپذیر و افق‌های بلند تفکر او قادر نیست در مرتبه انسانی از شکوه این شخصیت تقدیر کند.
عصر دیروز در دانشگاه امیرکبیر صورت گرفت:
در آئین بزرگداشت استاد تراز انقلاب اسلامی از اساتید برجسته دانشگاهی و نخبه جهادگر و انقلابی تقدیر شد.

صفحات

اخبار سازمان